HR to ludzie i ich potencjał.

To proste.

Tym się kierujemy.

nasze zasady

  1. Ważny jest człowiek oraz jego środowisko – przestrzeń, w której żyje i pracuje.
  2. Lubimy czuć się bezpiecznie i wiemy, że Ty też. Warto wyjść ze strefy komfortu, ale bez poczucia bezpieczeństwa nie ma siły do rozwoju.
  3. Znamy teorie, definicje, fachowe słownictwo i górnolotne słowa, ale wiemy, że nie (zawsze) o to chodzi, dlatego komunikujemy ludzkim językiem : )

kim jesteśmy

Jesteśmy praktykami. Od kilkunastu lat działamy w obszarze szkoleń i rozwoju, dlatego mamy przetestowane rozwiązania, pomagające wzmacniać kompetencje i nabywać nowe umiejętności.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy pracując w międzynarodowych korporacjach, małych firmach, w edukacji, a nawet w branży rozrywkowej. Wiemy jak działać rozsądnie i skutecznie.

kto za tym stoi

Jestem Paweł i od kilkunastu lat wspieram organizacje i ich pracowników w podnoszeniu efektywności codziennej pracy.  Wspólnie z zespołem HR.tree realizujemy projekty szkoleniowe, badawcze, rozwojowe i wizerunkowe oraz procesy szeroko rozumianego „miękkiego” HR. Potrafimy oraz lubimy przygotowywać, wdrażać, aktywizować, inspirować i pobudzać – ludzi, zespoły i organizacje. 

Las to mój drugi dom. Kiedy tylko mogę zarażam innych swoją przyrodniczą pasją i zapraszam uważnego obcowania z przyrodą. O tym co wyprawiam w lesie przeczytasz dalej… 🙂 

Paweł Hawryszczak – HR Manager, trener z natury, sprawca HR.tree

 

Masz pytania? Napisz do nas