HR to ludzie i ich potencjał

To proste

Tym się kierujemy

Zasady, którymi się kierujemy

  • ważny jest dla nas człowiek oraz przestrzeń, w której funkcjonuje,
  • wiemy, że warto wyjść ze strefy komfortu, ale bez poczucia bezpieczeństwa często nie ma siły do rozwoju,
  • znamy teorie, definicje, fachowe słownictwo i górnolotne słowa, ale wiemy, że nie (zawsze) o to chodzi, dlatego komunikujemy ludzkim językiem : )

Nikt nie jest idealny

Jesteśmy praktykami, mamy spore doświadczenie i lubimy swoją pracę, ale mamy też swoje wady:

  • nie lubimy chodzić „pod krawatem” jeśli nie ma takiej potrzeby,
  • mamy wiele pomysłów i trochę czasu zajmuje nam wybór tego najwłaściwszego,
  • jeden z nas ma wadę zgryzu ; )

Kto za tym stoi

Cześć, mam na imię Paweł. Kiedyś miałem długie włosy, teraz mam doświadczenie.

Dlaczego HR?

Lubię pracę z ludźmi i dla ludzi. Jako trener biznesu i hr-owiec od kilkunastu lat wspieram w rozwoju pracowników małych i wielkich firm, oraz wszystkich, którzy chcą podnieść swoją efektywność – zawodową i osobistą. Ukończyłem studia Communication Design & Corporate Identity (SWPS, UWr) oraz Szkołę Trenerów i Doradców Biznesu (FDRL). Jestem praktykiem i z racji swojego wieloletniego doświadczenia specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji z klientem oraz dedykowanych kadrze zarządzającej.
W swojej karierze zawodowej miałem okazję zbudować i zarządzać zespołem trenerów oraz HR business partnerów, a także wdrażać i odpowiadać za projekty oraz procesy HR, m.in. rekrutacje, onboarding, performance management czy outplacement.

Dlaczego .tree? 

Pochodzę z Kotliny Kłodzkiej i już od małego las czy ogród był moim drugim domem. Na łonie natury odnajduję równowagę, inspiracje, dzielę się przyrodniczą wiedzą i pasją. Na szkoleniach Forest Training, opartych na sztuce Shinrin Yoku, uczę uważnego obcowania z przyrodą i tego, jak korzystnie wpływa ona na kondycję psychofizyczną człowieka.

Z połączenia dwóch zainteresowań – kontaktu z drugim człowiekiem i pasji do natury, zrodziło się HR.tree gdzie w grupie dobrych ludzi realizujemy projekty szkoleniowe i rozwojowe. Inspirujemy, pobudzamy i rozwijamy – ludzi, zespoły i organizacje.

Paweł Hawryszczak – sprawca HR.tree, HR manager, trener biznesu, trener z natury

 

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Napisz do nas.