HR to ludzie i ich potencjał

to proste

tym się kierujemy

zasady, którymi się kierujemy

  • Ważny jest człowiek oraz jego środowisko – przestrzeń, w której żyje i pracuje
  • Lubimy czuć się bezpiecznie i wiemy, że Ty też. Warto wyjść ze strefy komfortu, ale bez poczucia bezpieczeństwa często nie ma siły do rozwoju.
  • Zawsze wchodzimy w buty naszego klienta, by sprawdzić, na ile to co przygotowaliśmy, jest atrakcyjne, inspirujące i rozwojowe.
  • Znamy teorie, definicje, fachowe słownictwo i górnolotne słowa, ale wiemy, że nie (zawsze) o to chodzi, dlatego komunikujemy ludzkim językiem : )

nikt nie jest idealny : )

Znamy się na rzeczy, mamy spore doświadczenie, lubimy swoją pracę, ale mamy też swoje wady:

  • nie lubimy chodzić w garniturach i garsonkach, jeśli nie ma takiej potrzeby,
  • mamy wiele pomysłów i trochę czasu zajmuje nam wybór tego najwłaściwszego,
  • jeden z nas ma wadę zgryzu : )

kto za tym stoi

Cześć, mam na imię Paweł. Kiedyś miałem długie włosy, teraz mam doświadczenie : )

Dlaczego HR?

Lubię pracę z ludźmi i dla ludzi. Jako trener biznesu i HR-owiec od ponad 15 lat wspieram w rozwoju pracowników małych i wielkich firm, oraz wszystkich, którzy chcą podnieść swoją efektywność – zawodową i osobistą. Ukończyłem studia Communication Design & Corporate Identity (SWPS, UWr) oraz Szkołę Trenerów i Doradców Biznesu (FDRL). Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji z klientem oraz dedykowanych liderom i managerom.
W swojej karierze zawodowej miałem okazję zbudować i zarządzać zespołem trenerów oraz HR business partnerów, a także wdrażać i odpowiadać za projekty oraz procesy HR, m.in. rekrutacje, onboarding, performance management czy outplacement.

Dlaczego .tree? 

Pochodzę z Kotliny Kłodzkiej i już od małego las czy ogród był moim drugim domem. Na łonie natury odnajduję równowagę, inspiracje, dzielę się przyrodniczą wiedzą i pasją. Na szkoleniach Forest Training uczę uważnego obcowania z przyrodą i tego, jak korzystnie wpływa ona na człowieka.

Z połączenia dwóch zainteresowań – kontaktu z drugim człowiekiem i pasji do natury, zrodziło się HR.tree gdzie w grupie dobrych ludzi realizujemy projekty szkoleniowe i rozwojowe. Potrafimy oraz lubimy przygotowywać, wdrażać, inspirować i pobudzać – ludzi, zespoły i organizacje.

Paweł Hawryszczak – Sprawca HR.tree, HR Manager, HRBP, Trener z natury

 

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Napisz do nas.