hr to ludzie i ich potencjał

to proste. tym się kierujemy

zasady trzeba mieć

  • ważny jest dla nas człowiek oraz przestrzeń, w której funkcjonuje,
  • wiemy, że warto wyjść ze strefy komfortu, ale bez poczucia bezpieczeństwa często nie ma siły do rozwoju,
  • znamy teorie, definicje, fachowe słownictwo i górnolotne słowa, ale wiemy, że nie (zawsze) o to chodzi, dlatego komunikujemy ludzkim językiem : )

nikt nie jest idealny

jesteśmy praktykami, mamy spore doświadczenie i lubimy swoją pracę, ale mamy też swoje wady:

  • nie lubimy chodzić „pod krawatem” jeśli nie ma takiej potrzeby,
  • mamy wiele pomysłów i trochę czasu zajmuje nam wybór tego najwłaściwszego,
  • jeden z nas ma wadę zgryzu ; )

kto za tym stoi

cześć, mam na imię paweł. kiedyś miałem długie włosy, teraz mam doświadczenie.

dlaczego hr?

pracuję z ludźmi i dla ludzi. już blisko 20 lat wspieram pracowników wszystkich szczebli w rozwoju i podnoszeniu efektywności ich pracy. ukończyłem studia communication design & corporate identity (swps, uwr) oraz szkołę trenerów i doradców biznesu (fdrl). specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz dedykowanych liderom i kadrze zarządzającej. jestem praktykiem, który to, z czego szkoli, poznał na własnej skórze.
w swojej karierze zawodowej budowałem i zarządzałem zespołem trenerów oraz hr business partnerów, a także wdrażałem i odpowiadałem za projekty oraz procesy hr, m.in. rekrutacje, onboarding, eb, performance management czy outplacement.

dlaczego .tree? 

las to mój drugi dom. na łonie natury odnajduję równowagę i inspiracje. podczas szkoleń forest training, opartych na sztuce shinrin yoku (z jap. kąpiele leśne), uczę uważnego obcowania z przyrodą i tego, jak korzystnie wpływa ono na kondycję psychofizyczną człowieka. w 2018 roku ukończyłem studia podyplomowe zioła i nutraceutyki na uniwersytecie przyrodniczym we wrocławiu.

z połączenia dwóch zainteresowań – kontaktu z drugim człowiekiem i pasji do natury, zrodziło się hr.tree gdzie w grupie dobrych ludzi realizujemy projekty szkoleniowe, rozwojowe i podnoszące dobrostan uczestników. inspirujemy, pobudzamy i rozwijamy – ludzi, zespoły, organizacje. zatem spotkajmy się – online, w biurze lub w lesie : )

paweł hawryszczak – sprawca hr.tree, manager hr, trener z natury

 

napisz, co cię gryzie ; )